niedziela, 21 kwietnia 2013

HIT! Tort z Babeczek, Cupcakes, Muffinek:) Świdnica, Świebodzice, Wałbrzych i okoliceTort weselny z cupcakes to HIT w tym sezonie. Całość wygląda bardzo ładnie i smakowicie. Piramidę z tych przepysznych babeczek wieńczy mały tort, który Para Młoda może, zgodnie z tradycją, wspólnie pokroić. Wielkość takiego tortu zależy oczywiście od ilości gości weselnych.
Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ szybko i łatwo rozdamy naszym gościom kawałek niebiańskiej słodyczy, która swoim wyglądem urzecze każdego -w końcu każdy z nich dostanie swój własny, mały tort!
Decydując się na taki nietypowy tort weselny, zrobimy naszym gościom miłą niespodziankę. Na pewno wielu będzie zaskoczonych jak dostojnie i elegancko może wyglądać tort z muffinek. I moment jego wniesienia zostanie zapamiętany jeszcze bardziej!
Jeśli więc chcecie mieć jeszcze bardziej wyjątkowe i oryginalne przyjecie weselne – zafundujcie sobie i gościom taki reprezentacyjny tort weselny z muffinek!
Hit 2013- Muffinki Ślubne w kolorze miętowym:) 
 Rezerwacje, zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: cakes.island@gmail.com lub dzwoniąc pod numer : 697-365-765 Zapraszamy! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz