niedziela, 27 kwietnia 2014

Regulamin

PROCEDURA ZAMAWIANIA SŁODKOŚCI W CAKES-ISLAND
1. Należy wypełnić formularz zamówień – poczekać na wycenę – jeśli cena Państwu odpowiada należy w ciągu 2 dni od otrzymania wyceny przelać zadatek w wysokości podanej w wycenie 
W sytuacji gdy zadatek nie zostanie przelany na konto w ciągu 2 dni należy procedurę zamówień powtórzyć – Pracownia nie archiwizuje Państwa zamówień – po tygodniu wyceny są nieaktualne.
BRAK ZADATKU JEST JEDNOZNACZNY Z NIE PRZYJĘCIEM PRZEZ PRACOWNIĘ ZAMÓWIENIA. 

Przy zamówieniach ślubnych (tort , Candy bar) szkła i stelaż należy zwrócić do środy po weselu.
2. Ciasteczka wysyłamy Kurierem w każdy zakątek Polski - w formularzu zamówienia proszę wybrać datę wysyłki, jeśli zamówienie zostanie złożone bezpośrednio przez meila proszę o potwierdzenie terminu wysyłki.
Zamówienia można składać z dużym wyprzedzeniem i ustalić dogodny termin realizacji.
3. Jeśli nie zostanie podany adres wysyłki, słodkości wysylamy na adres z przelewu.


Przy zamówieniu ciasteczek z wysyłką - należność płatna jest z góry, po wpłacie zamówienie idzie do realizacji 
4. Zadając pytania dotyczące zamówienia proszę zawsze powoływać się na nr zamówienia, w innym przypadku nie jesteśmy w stanie udzielić Państwu informacji o przebiegu zamówienia. 
5. W tytule przelewu należy wpisać nr zamówienia podany w wycenie. Inne dane w tytule przelewu traktowane są jako nieważne – tym samym Pracownia nie przyjmuje wtedy takiego zamówienia do realizacji i przepada Państwu zadatek
6. Jeśli termin jest bardzo krótki należy upewnić się telefonicznie czy jest możliwość realizacji projektu.
7. Zamówienia najlepiej składać z wyprzedzeniem 2 tygodniowym. W przypadku tortów ślubnych – konieczne są konsultacje telefoniczne.

8. Na meile odpowiadamy w ciagu 2 dni roboczych
9. Torty zamawiane na niedzielę zawsze odbieranie są w sobotę. Powyzej 30 minut spoznienia dopłata za tort 50zl 


Kontakt telefoniczny od poniedzialku do piatku w godzinach 10-18

REKLAMACJE I ZWROTY TOWARÓW
17.)   Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” który mówi, że  „klient może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki” – w przypadku zamówień towarów z cukierni internetowej ze względu na krótki termin przydatności do spożycia ciast i tortów wyroby te są wyłączone z tej możliwości.
Aktualizacja zgodnie z ustawą z 25 grudnia 2014r
18.)   Zgodnie z Ustawą z 25 marca 2014 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” który mówi, że  „klient może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki” – w przypadku zamówień towarów z cukierni internetowej ze względu na krótki termin przydatności do spożycia ciast i tortów wyroby te są wyłączone z tej możliwości.
19).   Reklamacje produktów można składać na adres meilowy : reklamacje.slodkisklepik@gmail.com Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od daty ich wpłynięcia.
20.)  W przypadku uzasadnionej reklamacji, zamówiony  produkt dostarczamy osobiście i na swój koszt na  adres klienta.

21.)   Po upływie 48h od momentu odbioru zamówienia reklamacji nie przyjmujemy. Od tego momentu nie odpowiadamy za zamówiony towar i za warunki w jakich jest przechowywany
22) Wysyłkowe słodycze należy otworzyć po odbiorze od kuriera i obejrzeć każdy z nich.

Składając zamówienie akceptujesz regulamin.
Dziękujemy za miłą współprace.
Cakes-Island Cukiernia Artystyczna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz